Vodný lúč - tvarové rezanie

Zabezpečujeme tvarové rezanie vodným lúčom hliníkových výrobkov.

Pre spracovanie ponuky na rezanie  vodným lúčom požadujeme zaslanie výkresov v elektronickej podobe vo formáte .dxf, alebo.dwg.

V dopyte uvádzajte či sa výrobok bude ďalej opracovávať, alebo má byť opracovaný " na hotovo". Je to dôležité, aby  sme ocenili optimálnu kvalitu rezu pre Vás.

Rezanie a delenie vodným lúčom - jeho nepresnosť rastie s hrúbkou deleného materiálu.

Ponúkame dve akosti rezania:

1. Maximálna kvalita – používaná pri výrobkov "na hotovo", tam kde zákazník už nechce materiál opracovávať, alebo len minimálne. Používa sa do hrúbky cca 50 mm. Tolerancia rezu sa dá dosiahnuť +/-0,3 mm.

2. Stredná kvalita - používa sa pre väčšie hrúbky materiálu. Používa sa do hrúbky 100 mm, tam kde sú požadované "voľné miery".

Odborný a technický servis

V rámci podpory naším klientom poskytujeme na dodávané materiály odborné a technické poradenstvo (osobne, písomne, telefonicky).

Bezplatne Vám vypracujeme ponuku na Váš dopyt. Vieme odpovedať aj na špeciálne požiadavky a želania klienta.

Dlhoročné skúsenosti v predaji farebných kovov nášho technického – obchodného tímu  sú našou prednosťou.

Nemusíte nikam chodiť - všetko vybavíte od stola - telefonicky a mailom.

Tešíme sa na spoluprácu !

Obchodno - technický team METALMAT.

Nový sortiment v ponuke - W/Cu, CuCrZr, CuCoNiBe

Zaradili sme do ponuky nový sortiment Wolfrám - Medených materiálov, ako aj iných zliatin medi, ako CuCrZr a CuCoNiBe a iných. 

Ide o materiály s vysokou pevnosťou a tvrdosťou, vhodné pri špeiálnych typoch zvárania, ako aj kontakty VN a pod.

Pošlite nám svoj dopyt na ktorýkoľvek s týchto materiálov, radi Vám spracujeme ponuku. Naša spoločnosť dodáva tieto materiály ako tyče (kruhové alebo ploché, štvorhranné a šesťhranné), kotúče, plechy alebo prírezy.

Viac informácií

 

 

O Nás

Sme spoločnosť zabezpečujúca dodávky hutníckych polotovarov z neželezných kovov. Poskytujeme  kvalitné služby, flexibilné riešenia, profesionálny, osobný prístup k požiadavkám klienta a komplexný servis. 

Snažíme sa k požiadavkám zákazníkov  pristupovať odborne a ľudsky počas celého marketingovo - predajného reťazca od dopytu, ponukového konania cez nákup, predaj, logistiku, kompletizáciu, balenie až po samotné dodanie a následný kompletný záručný a pozáručný servis.

Poskytujeme konzultácie pri výbere vhodných materiálov v závislosti na účele použitia finálneho výrobku, technické poradenstvo, konkurencie schopné ceny, kvalifikovaný a profesionálny prístup na základe 20-ročných osobných skúseností a praxe obchodného tímu v oblasti hutníckych polotovarov.

Našim zákazníkom garantujeme maximálnu spokojnosť, kvalitatívnu a cenovú konkurencieschopnosť na európskych trhoch a dlhodobú spoluprácu s našimi obchodnými partnermi.